BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ INSTYTUTU TECHNICZNEGO WOJSK LOTNICZYCH

BIP ITWL
Dział Zamówień ITWL

Redaktor: Sławomir Ziółkowski

tel. +48 261 851 482

fax: +48 261 851 450

przetargi@itwl.pl

—————————————————-

Kierownik BIP:
tel +48 261 851 687
Zastępca redaktora BIP:
Wojciech Sochocki

————————————————————

Adres:

ul. Księcia Bolesława 6
01-494 Warszawa

Kalendarium
Styczeń 2021
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Roboty budowlane

Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na roboty budowlane polegające na wykonaniu rozbudowy z przebudową istniejącego budynku i na wykonaniu budowy budynku laboratoryjnego przy ul. Kolskiej 13 w Warszawie.

Dokument do pobrania:

 

Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na roboty budowlane polegające na wykonaniu rozbudowy z przebudową budynku nr 14 (84) przy ul. Księcia Bolesława 6 w Warszawie.

Dokument do pobrania:

 

Budowa budynku magazynowego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną przy ul. Księcia Bolesława 6 w Warszawie.

Ogłoszenie o zamówieniu nr 595484-N-2019 z dnia 2019-09-12 r.

Termin składania ofert: 04.10.2019 r. godz. 13:30

Dokumenty do pobrania:

Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na roboty budowlane polegające na adaptacji pomieszczeń na biurowe w budynku nr 1, zlokalizowanym na terenie Instytutu Technicznego Wojsk Lotniczych, przy ul. Kolskiej 13 w Warszawie.

Dokumenty do pobrania:

Przetarg nieograniczony

Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na roboty budowlane polegające na:

a) wykonaniu wielobranżowej dokumentacji projektowej,
b) wykonaniu termomodernizacji z wymianą okien w budynku nr 1,
c) adaptacji pomieszczeń laboratoryjnych na biurowe na I – ym piętrze w budynku nr 1,
d) zagospodarowaniu holu wejściowego pod kątem bezpieczeństwa i ochrony obiektu
– na terenie Instytutu Technicznego Wojsk Lotniczych przy ul. Kolskiej 13 w Warszawie.

Dokumenty do pobrania:

Przetarg nieograniczony

Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na roboty budowlane polegające na przebudowie budynki biurowego nr 11(4) zlokalizowanego na terenie Instytutu Technicznego Wojsk Lotniczych przy ul. Księcia Bolesława 6 w Warszawie wraz z ociepleniem ścian zewnętrznych i dachu, naprawą schodów przy stolarni oraz odprowadzeniem wód deszczowych do kanalizacji deszczowej.

Przetarg nieograniczony

Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na roboty budowlane polegające na wykonaniu adaptacji pomieszczeń na biurowo-laboratoryjne w budynku nr 1 zlokalizowanym na terenie Instytutu Technicznego Wojsk Lotniczych przy ul. Kolskiej 13 w Warszawie.

Dokumenty do pobrania:

Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na roboty budowlane polegające na wykonaniu dokumentacji projektowej oraz budowie budynku magazynowego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na terenie Instytutu Technicznego Wojsk Lotniczych przy ul. Księcia Bolesława 6 w Warszawie.

Dokumenty do pobrania:

Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej 28.01.2014 r.

Przetarg nieograniczony

Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na roboty budowlane polegające na wykonaniu dokumentacji projektowej oraz rozbudowie budynku administracyjnego nr 9 (17), na terenie Instytutu Technicznego Wojsk Lotniczych, przy ul. Księcia Bolesława 6 w Warszawie.

Dokumenty do pobrania:

Przetarg nieograniczony